Obaly

Obrovskou výhodou koncernu FoodSolutions je široký výber obalov pre balenie hotových jedál a pokrmov. Ponúkame rôzne druhy misiek na viaceré účely, líšia sa rozmermi, tvarom, teplotami použiteľnosti atď. Na tejto stránke je len ukážka niektorých druhov, kompletnú ponuku môžete nájsť v katalógu Balenia Jedál TU. Ponuku obalov z Konceptu udržateľnejšieho balenia môžete nájsť TU.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte KONTAKTOVAŤ s akoukoľvek požiadavkou. Ak sa zaujímate o konkrétny tovar z katalógu, uveďte prosím aj jeho katalógové číslo.

 

 

Kartónové krabičky

Efektívna preprava a dokonalá viditeľnosť čerstvých potravín sú veci, ktoré umožňujú naše kartónové obaly Duni ecoechoTM. Okienko do krabičky je z priehľadného plastového materiálu vyrobeného z obnoviteľných zdrojov ako je celulóza alebo kukuričný škrob.

 

Octaview® na studené jedlá

Octaview® na studené jedlá má rad riešení na predaj šalátov a ďalších studených jedál. Čierne dno zvýrazňuje vzhľad potravín a priehľadné viečko nad ním originálnym spôsobom prezentuje pohľad na jedlo, aby ľudia boli vo väčšom pokušení ho kúpiť.

 

Octaview® na teplé jedlá

Octaview® a teplé jedlá sa dajú použiť aj do mikrovlnnej rúry.

 

Duni Gourmet TM

Tento jedinečný piehľadný alebo čierný výrobok na balenie šalátov sme navrhli pre použitie buď s viečkom alebo pre zatavenie v jednom z našich strojov DUNIFORM®. Duni GourmetTM má dve verzie – hranatú a okrúhlu. Všetky verzie sú dodávané s priehľadným viečkom ako vo verzii pre teplé tak aj pre studené jedlá.

 

 Šalátové misky

 

 

Krabičky na sendviče a bagety

 

Delipack

Delipack je základná rada obalov s bezpečným uzáverom a viacúčelovým dizajnom. Všetky krabičky, hranaté aj okrúhle, sú použiteľné do mikrovlnnej rúry. Pre všetky veľkosti slúži jedno univerzálne viečko.