Úvod

 Súčasné delenie detektorov je najmä podľa typu čidla. Tieto sú buď základné s polovodičovým snímačom alebo pokročilé detektory s Fuel cell senzorom. V posledných dvoch rokoch došlo k významnej zmene v oblasti Fuel cell detektorov. Výrobcovia, ktorí sa doteraz zaoberali výrobou iba polovodičových detektorov, začali vo veľkých sériách vyrábať aj detektory s Fuel cell. Hromadná výroba vždy prináša zníženie ceny, a tak sa detektory s touto technológiou stali veľmi cenovo dostupné. Obe technológie sa však veľmi líšia. Spoločné majú iba to, že merajú množstvo alkoholu v dychu. 

Porovnaním oboch technológií možno konštatovať, že polovodičové snímače sú určené rádovo na stovky meraní s presnosťou 10% v hodnotách do 1 promile. Fuel cell technológia je určená pre profesionálnu záťaž rádovo na tisícky meraní a presnosť je zachovaná v celom rozsahu merania.

 Dôležité upozornenie: AL-2500 ®, AL-5000 ®, AL-6000 ®, AL-7000 ®, CA2000 ®, CA2010 ®, Sent ®, FC Series ®, Lifeloc ®, DA- 3000 ®, DA-7000 ®, DA-8000 ®, iScreen ® sú registrované ochranné známky spoločnosti V - NET sro Bez nášho výslovného súhlasu nesmú byť tieto názvy používané ani publikované.

• UPOZORNENIE: kupujte iba originálne detektory radu AL-XXXX. Vyskytujú sa detektory podobných názvov, ale originál je len jeden. Overte si pravosť našich výrobkov a názvov na stránkach výrobcu www.sentechkorea.com

• Ponúkame široké spektrum digitálnych alkohol testerov ako pre osobné tak pre profesionálne využitie. Osobné prístroje vynikajú ľahkou ovládateľnosťou, vysokou presnosťou, trvanlivosťou. Profesionálne prístroje - alkohol testery disponujú doplnkami pre štatistické vyhodnocovanie meraní (tlačiareň, prepojenie s PC, software ...), sú designované na extrémnu záťaž a meria na tisíciny promile.

• Zaisťujeme všetok záručný aj pozáručný servis alkohol testerov.

• K alkohol testerom ponúkame celý servis vrátane kalibrácie prístroja a možnosti dokúpenia ďalších náustkov.